Szanowni Państwo.

May przyjemność poinformować o wprowadzeniu do naszej oferty produktów polskiego producenta, firmy ROYAL Sp. z o.o.
W naszej ofercie będą produkty grupy PORTABLE TOILETS
środki chemiczne do obsługi przenośnych systemów sanitarnych w  autobusach, jachtach, kamperach, samolotach, przyczepach kempingowych itp.

Firma ROYAL Sp. z o.o. jest producentem chemii profesjonalnej, do głównych grup produktów należą:

  • PORTABLE TOILETS – środki chemiczne do obsługi przenośnych systemów sanitarnych w  autobusach, jachtach, kamperach, samolotach, przyczepach kempingowych itp.
  • CLEANING – środki czystości przeznaczone dla firm sprzątających,
  • GASTRO – wysokowydajne środki czystości dla gastronomii,
  • CAR WASH – środki czystości do myjni samochodowych,
  • BASENY – środki do uzdatniania wody basenowej,
  • POZOSTAŁE – preparaty dla ogrodnictwa.

Firma ROYAL Sp. z o.o. powstała w 1990 roku i już od ponad 30 lat opracowuje i produkuje profesjonalne preparaty chemiczne dla wielu branż B2B oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy wiodącym dostawca produktów chemicznych do przenośnych systemów sanitarnych w Europie środkowo-wschodniej, a nasze produkty są używane obecnie w 26 krajach Europy.

CertyfikatWykwalifikowani pracownicy i własne laboratorium B+R umożliwiają nam projektowanie i wprowadzenie nowych produktów oraz stała kontrole nad jakością wyrobów. Odpowiedni park maszynowy pozwala nam spełnić wysokie oczekiwania naszych odbiorców. Nasze produkty posiadają niezbędną dokumentacje techniczna zgodna z REACH i CLP oraz atesty Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH. Dbając o zadowolenie naszych klientów i ciągłe podnoszenie jakości zarządzania, obsługi klientów oraz jakości produktów, wprowadziliśmy system zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2015 oraz GMP zgodnego z ISO 22716:2009. Każdego roku poddajemy rme audytowi zewnętrznemu, w celu dostosowania systemu zarządzania jakością do aktualnie obowiązujących norm. W roku 2023 i 2024 zostaliśmy wyróżnieni w rankingu Diamentów Forbesa. Jest to prestiżowy ranking tworzony corocznie przez redakcję magazynu Forbes Polska. Celem jest wyróżnienie i nagrodzenie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Ponadto pod koniec 2023 roku dołączyliśmy do brytyjskiego Stowarzyszenia Portable Sanitation Europe (PSE). Wspólnie z PSE będziemy pracować nad poprawą standardów pracy i standardów socjalnych w dziedzinie przenośnych i mobilnych urządzeń sanitarnych w Wielkiej Brytanii.

Produkty można zamawiać w naszym sklepie internetowym www.okupski.shop jak również kontaktując się z nami telefonicznie czy tez elektronicznie

Serdecznie zapraszamy